Почетна страна | Нова врска | Категории
Форум | Оцени ме™
Регистрација | Пријава | Корисници
ПОСЕБНО ИЗБРАНО...


Bevan Docherty - неверојатен спринт


ФОРУМ

Sporoиil: Pet Shop hrana za pse i macke Ljubimetz
Sporoиil: Online Filmovi
Sporoиil: Gotovi seminarski, maturski, maturalni i diplomski radovi iz raznih oblasti
Sporoиil: Најнов ремикс: Billy Zver - Ti Nemas Pojma (DJ Ljupce1982 Remix)
Sporoиil: South Park
Sporoиil: online prodavnici
Sporoиil: igrice - download
Sporoиil: filmovi - download
Страница: 1 2
Sporoиil: 32 bitni mikroprocesori
Sporoиil: HEROES сезона 3 - download
Сите пораки


УБАВИЦА, НЕМА ГРЕШКА

marija84


ПОСЛЕДНИ КОМЕНТАРИ

Животот на едно велосипедско седло 1
Поврзување на филмовите од Леонардо ДиКаприо 1
Еве ја ’Империја’ - нашата евровизиска песна! 1
Милијарда фрејмови во секунда 1
Уличен музичар со електрична гитара 1
Го слупа Ламбoрџинито 1
Твојот Тарот 1
Девојкава се отепа обидувајќи се да се ’вози‘ на столче 1
Аудиција на необичен пар 1
DollarShaveClub 1


TOP 10 ВРСКИ

Автогол на годината
Автогол на годината 333
Ferrari Test Drive 287
Ultra Sexy Strip Quiz 253
Тој е шампион во јавно говорење за 2014 – вака се говори во јавност! 180
Вака изгледа нападот на разбеснети орки 178
Спуст на смртта – со точак се спушта таму каде што и пешки е опасно 161
Градот кој секоја година запира на една минута 144
Навистина е огромен – погледнете го одблиску најголемиот базен на светот 135
„Мириса секси“: Жешките галежни допири на Лејди Гага 110
Пловечко кино за екстра уживање при гледањето филм 107


ОЦЕНИ МЕ™ КОМЕНТАРИ

Melita
Melita 6
DamieN 1
vlatko24 1
Maicka 4
Gabi 11
marija84 13
Milan 4
viewpoint 2
mozoce 2
Kuman 2


MALI OGLASIАНКЕТА

Дали ви се допаѓа Нема Грешка
Апсолутно, ова е најдобриот портал: 0 Гласови (0%)
Прекрасно место за забава: 0 Гласови (0%)
Добро е, не е лошо: 0 Гласови (0%)
Ништо посебно: 0 Гласови (0%)

Вкупно гласови: 88


ДОДАТНО

ДОДАЈ МЕЃУ ФАВОРИТИТЕ
Почетна страна
Развлечи ја страната

Nemagreљka RSS


 
КАТЕГОРИИ

Глупости
Забавно
Игри
Реклами
Раја
Коли
Момци
Кул
Невести
Флеш
Актуелно
Шокантно

Прикажи ги врските за возраст 16+
МУАБЕТ КУТИЈА™


ONLINE

deki023

1 регистриран
21 гости
0 скриени


22 вкупно

НОВИТЕТИ

16.06.2008:
Размена на банери

24.03.2008:
Преселба на нов сервер

17.12.2007:
Нема Грешка на MyMiniCity

14.03.2007:
Раскажете за Нема Грешка

14.03.2007:
Како да ставам нова врска?


ДОДАЈ НОВА ВРСКА

За додавање мора да бидете пријавени како корисник на порталот. По пријавувањето кликнете на нова врска.


РАЗМЕНА


Страна: 1 2 3 4 ...Следна страна >
Фатално секси GIF-ови од кои ќе ви „падне вилицата“ Додај меѓу фаворитите
Датум: 01.10.2014 | Категорија: Невести | Автор: admin
Видено: 37 | Коментари: 0
Циклус кратки и фатално секси GIF-ови кои предизвикуваат наплив на тестостерон „опасен по здравјето“.

Галичица – царштина меѓу двете големи Води Додај меѓу фаворитите
Датум: 01.10.2014 | Категорија: Кул | Автор: admin
Видено: 11 | Коментари: 0
Ако некогаш решите да го направите и вие вашето ходочастие и поклонение на прекрасната и масивна Галичица, која својата царштина ја распослала меѓу двете езерски гордости на Македонија – Охридското и Преспанското езеро, наш предлог, како што тоа го направивме ние на нашиот аџилак по овие падини, е тоа да биде од превојот Галичица, кој ги поврзува охридската и преспанската страна.

Кога некој ќе го натерате да се преиспита дали е нормален! Додај меѓу фаворитите
Датум: 01.10.2014 | Категорија: Забавно | Автор: admin
Видено: 9 | Коментари: 0
Малку поразлична скриена камера од морето останати такви – кратка и едноставна, но бабичката си замина целата „со прашалници“ над главата. Дознајте за што станува збор.

Сирови страсти: Палави гради снимени со новиот iPhone 6 Додај меѓу фаворитите
Датум: 01.10.2014 | Категорија: Реклами | Автор: admin
Видено: 8 | Коментари: 0
Сировите страсти секогаш се на цена, па нема причина тоа да не е така и во случајов. Еве уште една неконвенционална и неформална реклама за новиот iPhone 6.

Каков идиот: Да му се одземе возачката – веднаш! Додај меѓу фаворитите
Датум: 01.10.2014 | Категорија: Шокантно | Автор: admin
Видено: 15 | Коментари: 0
И нормално, доаѓа од Русија. Сакаше до крај да го изведе преминувањето кое од старт се гледаше дека нема да успее да го направи. Логично – заврши испревртен во ендекот. Ваков идиот од возач ретко се гледа – вистинска опасност и за останатите учесници во сообраќајот.

„Крадење“ телевизор со Стујарт Еџ – верувајте, забавно е! Додај меѓу фаворитите
Датум: 01.10.2014 | Категорија: Забавно | Автор: admin
Видено: 13 | Коментари: 0
Најновото видео на еден од најпозитивните ликови со најпозитивните местенки и трикови на интернет. Стјуарт Еџ и екипата во епизодата „Крадење телевизор“.

Топ 10 мотори на иднината Додај меѓу фаворитите
Датум: 01.10.2014 | Категорија: Кул | Автор: Stranger_lt
Видено: 15 | Коментари: 0
Многумина моторџии би сакале да пробаат какво е чувството да се управуваат вакви чуда.

Typing Speed Test Додај меѓу фаворитите
Датум: 01.10.2014 | Категорија: Игри | Автор: admin
Видено: 2 | Коментари: 0
Во оваа игра се’ се врти околу времето, брзината и прецизноста. Истипкај ја кратката приказна на англиски јазик и погледни ги резултатите.

Ultra Sexy Strip Quiz Додај меѓу фаворитите
Датум: 29.09.2014 | Категорија: Игри | Автор: admin
Видено: 253 | Коментари: 0
Венди го наградува оној кој поседува извесно „знаење“. Овој пат тема на квизот се секси термини. Ако згрешиш, треба да почнеш од почеток.

Вака изгледа нападот на разбеснети орки Додај меѓу фаворитите
Датум: 29.09.2014 | Категорија: Флеш | Автор: admin
Видено: 178 | Коментари: 0
На снимката се гледа како три китови убијци напаѓаат тигреста ајкула, која беше толку беспомошна што засолниште се обиде да најде во блискиот брод, од каде беше снимено и видеото.

Најопасната патека пак ќе биде отворена за туристи Додај меѓу фаворитите
Датум: 29.09.2014 | Категорија: Кул | Автор: admin
Видено: 41 | Коментари: 0
Најопасната патека за пешачење во светот, Каминито дел Реј, повторно ќе биде отворена за туристи на почетокот на следната година по повеќемилионската реставрација. Меѓутоа новата верзија ќе биде значително попитома од онаа која благодарение на интернетот им стана позната на многу луѓе во светот.

„Мириса секси“: Жешките галежни допири на Лејди Гага Додај меѓу фаворитите
Датум: 29.09.2014 | Категорија: Кул | Автор: admin
Видено: 110 | Коментари: 0
Популарната пејачка Лејди Гага го промовира својот најнов парфем „Eau de Gaga“и тоа на мошне провокативен начин.

Доаѓање во казино ко газда – ѕверски добра реклама Додај меѓу фаворитите
Датум: 29.09.2014 | Категорија: Реклами | Автор: admin
Видено: 104 | Коментари: 0
На кратко: Типот е нов на служба во хотелот и негова задача е да ги пречекува елитните гости, да ги упатува и да ги паркира нивните скапи луксузни и спортски автомобили. Или барем тој мислеше дека тоа ќе биде неговата работа. Додека не се појави фраериштето со „чудовиштето“. Видеото беше направено за рекламните потреби на Volvo.

Снимка: Еве како беше претепан братот на српскиот премиер Александар Вучиќ Додај меѓу фаворитите
Датум: 29.09.2014 | Категорија: Актуелно | Автор: admin
Видено: 73 | Коментари: 0
Претседателот на српската влада Александар Вучиќ потври дека припадниците на Жандармеријата го претепале неговиот брат Андреј Вучиќ и двајца припадници од обезбедувањето.

Ема Гловер е палава и секси секретарка Додај меѓу фаворитите
Датум: 29.09.2014 | Категорија: Невести | Автор: admin
Видено: 205 | Коментари: 0
Како од влажните соништа на повеќето мажи, Ема Гловер во улога на фатална секретарка „вришти“ од сексапил.

Жешки девојки - влажната страна на летните денови Додај меѓу фаворитите
Датум: 29.09.2014 | Категорија: Невести | Автор: Stranger_lt
Видено: 101 | Коментари: 0
Во налет на заладувањето и постудените денови, добро е да се потсетиме како беше пред само неполн месец онаму каде царуваше летото. Особено на плажите.

10-те најдобри еко-хотели и летувалишта во светот Додај меѓу фаворитите
Датум: 29.09.2014 | Категорија: Кул | Автор: Stranger_lt
Видено: 66 | Коментари: 0
Корисни и добри за животната средина, еко-пријателски расположени, а допадливи, привлечни и удобни.

World of Colors Додај меѓу фаворитите
Датум: 29.09.2014 | Категорија: Игри | Автор: admin
Видено: 29 | Коментари: 0
Добро загледај се и најди го оној блок кој е посветол од останатите. Времето ти е ограничено. До кое ниво можеш да стигнеш?

Автогол на годината Додај меѓу фаворитите
Датум: 24.09.2014 | Категорија: Глупости | Автор: admin
Видено: 333 | Коментари: 0
На петнаесет минути пред крајот на мечот, Каргас без никаков притисок од противникот, сосема смирено ја смести топката во сопствениот гол.

Гради, гради и уште гради: Микаела и пријателките во акција Додај меѓу фаворитите
Датум: 24.09.2014 | Категорија: Невести | Автор: admin
Видено: 676 | Коментари: 0
Микаела Шафер и пријателките го прават она кое најдобро го знаат – раслекувањето до „гола кожа“, благодарение на кое Шафер направи цела кариера.

Следна страна >
Страна:
НемаГрешка™ 2006 - 2011
контакт | ЧПП